Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги від компанії UAEL допоможуть Вам уникнути ризиків й затримок, які можуть виникнути через помилки при оформленні документів. Наші митні брокери – це високопрофесійні досвідченні фахівці, які досконально знають всі нюанси національного та міжнародного законодавства, тонкощі митного оформлення й дозволять Вам зекономити час та гроші.

Ми виконуємо митно-брокерські операції для різних видів товарів, таких як: продукти харчування, електроніка, лабораторне обладнання, сільгосппродукція, косметичні засоби. Також ми допомогаємо розмитнити автівки та інші транспортні засоби. Повний перелік товарів, з якими ми працюємо Ви можете дізнатися у нашого експерта.

Нашими фахівцями надається основний спектр митних послуг:

 • Допомога брокера при тимчасовому ввезенні / вивезенні вантажу.
 • Оформлення під час транзиту товарів.
 • Акредитація на митниці.
 • Консультаційні послуги з підбору кодів.
 • Розрахунок вартості ввезення або вивезення вантажу.
 • Оформлення вантажів по преференції.
 • Отримання сертифікату EURО1.
 • Складання та правовий супровід контрактів.

Як проводиться митне оформлення фахівцями UAEL

 1. Залиште Вашу заявку та зазначте всі характеристики вантажу (тип, перелік всіх товарів, що є у вантажі, його походження, розмір партії та вагу), надайте супроводжувальні документи (якщо Ви знаходитесь не у Києві, то можете надіслати документи кур’єром)
 2. Наш експерт проаналізує заявку та вірогідні ризики підвищення закупівельної вартості товару на митниці й проведе розрахунок вартості розмитнення
 3. Ми виконаємо оформлення вантажу на Київській митниці, в Одесі, Борисполі, або в будь-якому іншому підконтрольному місті України.
Послуги митного брокера в нашій компанії ліцензовані у відповідності до законодавства.

Строк підготовки документів від 1 робочого дня.

Вартість послуги брокера залежить від складності та обсягу робіт й визначається індивідуально. Ми працюємо без посередників, тому наша ціна буде для Вас найбільш вигідна.

Залиште заявку й наш фахівець зв’яжеться з Вами в найкоротші строки.