Послуга «Твій Логіст»

Без досвіду ведення зовнішньоекономічної діяльності (експорт / імпорт вантажів) та спеціальних знань, дуже важко ефективно спланувати оптимальний маршрут для транспортування вантажу, обрати надійних перевізників, правильно підготувати супровідну документацію.

Навіть, якщо Ви досвідчений імпортер, то послуги професійного логіста дозволять зекономити Ваш час та гроші

В чому переваги послуги «Твій логіст»

  • Економія грошей (ми обираємо найбільш вигідний маршрут для перевезення, заповнюємо документацію таким чином, щоб на митниці не зростала вартість розмитнення та закупівельна ціна).
  • Економія часу (Ви займаєтеся операційною діяльністю, яка приносить Вам прибуток, а не витрачаєте час на оформлення паперів, планування маршрутів, пошук перевізників, підписання договорів, відстеження та пошук Вашого вантажу).
  • Відповідальність за збереження Вашого вантажу під час транспортування стає нашою (ми страхуємо Ваш вантаж та несемо за нього відповідальність).
Будьте певні, наші фахівці завжди знайдуть індивідуальну і найвигіднішу пропозицію для Вашого бізнесу, враховуючи всі Ваші побажання та особливості вантажу.

З послугою «Твій логіст» Ви отримуєте персонального помічника, який знає всі тонкощі міжнародних поставок і допоможе Вам здійснювати експортно-імпортні операції під ключ.

Залиште заявку й наш фахівець сконтактує з Вами в найближчий час.