Залізничні перевезення вантажів

Популярність цього виду транспортування обумовлена низькою вартістю, екологічністю та розгалуженістю залізничної мережі.

Наша логістична компанія UAEL надає послуги з перевезень вантажів залізничним транспортом по території України, окрім окупованих частин, а також виконує міжнародні залізничні перевезення.

За якими маршрутами ми виконуємо перевезення

FCL та LCL перевезення з Китаю, Туреччини, США, ЄС та інші. Ми виконуємо транспортування збірних вантажів або повних контейнерів швидкісними потягами напряму в Україну, або пропонуємо мультимодальні варіанти з залученням авіаперевезень

По території України, де немає залізничного сполучення, ми здійснюємо транспортування з використанням автомобільної доставки.

В залежності від типу вантажу транспортування здійснюється у закритих чи відкритих вагонах, контейнерах або на платформах.

Як ми працюємо

 1. Опишіть точку відправлення і призначення, вид товару, обсяг, терміни доставки, умови поставки і обов’язково уточніть всі Ваші побажання і додаткові вимоги
 2. Наш фахівець отримає та опрацьовує Вашу заявку
 3. Спланує маршрут
 4. Визначить перевізника/ів
 5. Оцінить строки перевезення.
 6. Розрахує вартість
 7. Далі ми погоджуємо з Вами маршрут, строки та вартість доставки
 8. Підписуємо договір
 9. Пакуємо, опечатуємо та доставляємо Ваш вантаж на склад або одразу на станцію
 10. Проводимо митне оформлення вантажів , допомагаємо в отримані дозволів для перевезення вантажів різного класу, страхуємо вантаж
 11. Перевезення вантажу
 12. Відстеження вантажу
 13. Доставка в кінцеву точку
 14. Відвантаження на склад або безпосередньо отримувачу
Тарифи на вантажні залізничні перевезення залежать від великої кількості факторів й розраховуються в кожному випадку індивідуально. Ми працюємо без посередників, тому наша ціна буде для Вас найбільш вигідна.

Замовити розрахунок вартості перевезення